3103, 2023
Dni otwarte w szkołach ponadpodstawowych

30 marca uczniowie klas ósmych wzięli udział w spotkaniach przygotowanych dla nich we wszystkich szkołach ponadpodstawowych.

3103, 2023
Kreatywna katecheza

Powoli kończy się trwający w kościele katolickim okres liturgiczny zwany Wielkim Postem.

2803, 2023
Wczoraj, 27 marca, obchodziliśmy   Międzynarodowy Dzień Teatru.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że należy  poświęcić tej sztuce trochę czasu i przyjrzeć się jej z bliska

2803, 2023
„Biblioteka Go – Błękitny szlak” – warto czytać!

W minionym tygodniu w MBP w Lęborku odbyło się kolejne losowanie nagród w ramach akcji czytelniczej „Biblioteka Go – Błękitny szlak”

Deszcz, błoto i...dwa medale

W sobotę, 25 marca w lasku przy Stadionie Miejskim odbył się czwarty z pięciu biegów zaliczany do 27. Edycji Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Grand-Prix Lęborka sezonu 2022/2023.

2703, 2023
Konkurs matematyczny

24 marca br. w Szkole Podstawowej w Redkowicach odbył się I Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mathman”

2603, 2023
Mistrzynie Powiatu w Mini Koszykówce Dziewcząt

W miniony piątek odbyły się Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Dzieci w Mini Koszykówce Dziewcząt.

2503, 2023
Podróżuj, śnij, odkrywaj!

Cytat Marka Twaina towarzyszy nam podczas każdej edycji wydarzenia pod nazwą Dzień Ciekawości Świata.

2303, 2023
Trzecie miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży w siatkówce

Dnia 22 marca 2023 r. dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży w siatkówce

2303, 2023
W poszukiwaniu wiosny

Pierwszy dzień wiosny to z pewnością okazja, by spędzić ten czas na łonie natury, poszukać oznak długo wyczekiwanej przez wszystkich zielonej pory roku.

2203, 2023
Spacer z Panią Wiosną

Dzieci spędzające czas w szkolnej świetlicy również z niecierpliwością wypatrują wiosny.

2203, 2023
Klasy drugie na ,,Wagarach w Filharmonii"

Z okazji zbliżającej się wiosny , 17 marca  klasy 2 b i 2 c pojechały do Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica do Słupska na Koncert Edukacyjny pt „Wagary W Filharmonii - Gra Muzyka”.

2103, 2023
Nagrodzeni na Gali Sportu Powiatu Lęborskiego

W sobotę, 18  marca,  w sali kinowej Lęborskiego Centrum Kultury Fregata  odbyła się Gala Sportu Powiatu Lęborskiego.

1703, 2023
Laureat i Finalista w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

16 marca odbył się finał wojewódzki popularnego konkursu historycznego nawiązującego do dziejów oręża polskiego.

1503, 2023
Dzień liczby π

Dnia 14 marca swoje święto obchodzi liczba π.

1403, 2023
Szkoła Podstawowa nr 1 w gronie dwudziestu Najaktywniejszych Szkół

Komisja Konkursowa powołana przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości ogłosiła wyniki Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Szkołę w programie Otwarta firma 2022.