1808, 2022
Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego dnia 1 września 2022r.

Zapraszamy dzieci i młodzież na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

1708, 2022
Wakacje na sportowo

W ostatnim tygodniu sierpnia uczniowie naszej szkoły brali udział w treningach koszykówki zorganizowanych przez UKS „jedynka” Lębork.

0407, 2022
Wicemistrzowie Polski w mini siatkówce chłopców

Mistrzostwa w mini siatkówce o Puchar Kinder Joy of Moving to największe i najważniejsze wydarzenie siatkarskie dla dzieci i młodzieży w kraju.

0407, 2022
Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.

0307, 2022
Lekcja z robotem

W ramach programu Laboratoria Przyszłości w naszej szkole pojawił się Emys – interaktywny robot, który uwielbia uczyć dzieci języka angielskiego.

0207, 2022
 Laboratoria Przyszłości  Geniboty w naszej Szkole.
2006, 2022
Laureatka projektu ,,Uczę się bezpieczeństwa"

Wojewódzki Projekt Edukacyjny został opracowany przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku w 2016 roku i jest realizowany w szkołach podstawowych naszego województwa przez policjantów zajmujących się profilaktyką społeczną.

2006, 2022
Wycieczka klasy 1D do Parku Ewolucji

14 czerwca mali podróżnicy z klasy 1D wybrali się w podróż do Sławutówka.

1806, 2022
Piknik klasowy IIa

Piątkowe popołudnie  uczniowie klasy IIa wraz z rodzicami i wychowawczynią spędzili  w radosnej i słonecznej atmosferze.