1705, 2022
Powrót z konkursu z tytułami finalisty!

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej w Gościcinie Wejherowskim odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego Uczniów Klas VII, w którym wzięły udział nasze trzy uczennice.

1605, 2022
Siatkarze z IVc powalczą o Mistrzostwo Polski!

W sobotę ,14 maja , w hali miejskiej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku odbył się finał wojewódzki rozgrywek mini siatkówki chłopców o Puchar Kinder Joy of Moving.

1605, 2022
"Lekcja historii z Józefem Wybickim" - konkurs

Zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie plastycznym pod hasłem: "Lekcja historii z Józefem Wybickim".

1505, 2022
Czas na poważne decyzje

Ósmoklasiści spotkali się z przedstawicielami lęborskich firm: Meyn, Zwae i NFM.

1505, 2022
VIIa na wycieczce

W miniony czwartek uczniowie klasy 7a wraz z wychowawczynią i opiekunem udali się do Wejherowa.

1205, 2022
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji ks. J. Twardowskiego

12 maja w Szkole Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika  w Miastku już po raz XIII odbył się Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego.

1105, 2022
Tropem lęborskich skrzatów

11 maja uczniowie klasy IIIa uczestniczyli w premierze gry terenowej pod hasłem: „Gdzie wędrują skrzaty?”, zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku.

1105, 2022
Mamy wyniki Kangura!

17 marca w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR wzięło udział 65 uczniów naszej szkoły. Czworo z nich uzyskało wyróżnienia.

3004, 2022
Pierwszaki odwiedziły strażaków

W minionym tygodniu uczniowie klas pierwszych pod opieką wychowawców udali się z wizytą do Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku.

Święto Konstytucji 3 Maja

Już niedługo będziemy obchodzić kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

2804, 2022
Konkurs wiedzy o zamkach gotyckich

Dnia 28 kwietnia w siedzibie lęborskiego muzeum odbył się etap gminny konkursu wiedzowego o zamkach gotyckich.

Szkoła Podstawowa nr 1 ponownie w gronie laureatów programu Otwarta Firma

12 kwietnia 2022 roku odbyła się wirtualna Gala Otwartej Firmy.

Laureatka w VIII Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego

Miło nam poinformować, że Zofia Wojewódka z klasy 7b została laureatką I miejsca w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Językowym z Języka Niemieckiego: ”Das ist doch sehenswert”- „To warto zobaczyć”

2204, 2022
Zaproszenie na bezpłatny webinar dla nauczycieli 27.04.2022 godz. 18:00 / Józef Wybicki - człowiek trzech epok

Szanowni Państwo

W imieniu Edukacji z Zamku Królewskiego w Warszawie zapraszam na kolejny bezpłatny webinar.

2104, 2022
Rozstrzygnięto VII Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem: "Wiosenne porządki w przyrodzie"

W dniu dzisiejszym w MDK w Lęborku podsumowany został konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Ziemi

1904, 2022