Lp. | Nazwa zawodów | Imię i nazwisko ucznia; klasa | Lokata/tytuł | Opiekun | ||||
1. | Mistrzostwa Lęborka w Drużynowych Szachach w ramach XVIII GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ | Anna Trelińska IS Oskar Tabaka IIIB Piotr Kras IS Wiktor Jędrzejewski IA | II miejsce | Adam Ugodowski | ||||
2. | Mistrzostwa Powiatu XVIII GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w Sztafetowych Biegach Przełajowych | Wiktoria Naczk IIA Marta Śliwińska IIS Zuzanna Milewczyk IIIC Weronika Gołąbowicz IIB Karolina Typczyńska IIS Amelia Mielewczyk IA Kinga Piekarska IIIC Katarzyna Czaplewska IIC Alicja Skrzypczyńska IIS Anna Trelińska IS Dominika Groth IIIS
| I miejsce | Beata Ugodowska | ||||
3. | Finał Wojewódzki XVIII GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
| Wiktoria Naczk, IIA Marta Śliwińska,IIS Zuzanna Milewczyk, IIIC Dominika Groth,IIIS Karolina Typczyńska, IIS Amelia Mielewczyk, IA Kinga Piekarska, IIIC Katarzyna Czaplewska, IIC Alicja Skrzypczyńska, IIS Anna Trelińska. IS
| XVI miejsce | Beata Ugodowska | ||||
4. | Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt w ramach XVIII GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
| Śliwińska Marta, IIS Stańczykowska Julia, IIS Płóciennik Kornelia, IIS Jabłonowska Marta, IIS Gliszczyńska Aleksandra, IS Hallmann Martyna, IS Kurek Agnieszka, IS Lis Klaudia. IIA Majewska Klaudia, IC Negrya Wladyslawa, IC Saczkowska Paulina, IA Skrzypczyńska Alicja, IIS Smentoch Wiktoria, IA
| IV miejsce | Jacek Dziekanowski | ||||
5. | Mistrzostwa Lęborka w Unihokeju Dziewcząt w ramach XVIII GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ | Śliwińska Marta IIS Stańczykowska Julia IIS Płóciennik Kornelia IIs Jabłonowska Marta IIS Piekarska Kinga IIIC Skrzypczyńska Alicja IIS Sułkowska Nikola IIIs Trelińska Anna IS Waloch Julita IS Wołodkowicz Paulina IIS
| I miejsce | Jacek Dziekanowski | ||||
6. | Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt | 1. Smolis Wiktoria IS 3. Gliszczyńska Aleksandra IS 5. Typczyńska Karolina IIS | I miejsce | Mirosław Abraham | ||||
7. | Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Chłopców | 1. Zawadzki Piotr IS | I miejsce | Mirosław Abraham
| ||||
8. | Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców | Adamiak Jan IIIS Borowski Jan IIIS Czaja Konrad IIIS Duliński Oktawian IIIS Grzebiela Jakub IIIB Janik Jakub IIS Kabała Bartosz IS Korda Filip IIIB Okrój Sebastian IIIS Pohl Olaf IIIB Rosik Jakub IC Tabaka Oskar IIIB Tessmer Dawid IA Wiśniewski Jakub IIID | III miejsce | J. Dziekanowski | ||||
9. | Półfinał Wojewódzki w pływaniu drużynowym dziewcząt | 1. Smolis Wiktoria IS 3. Gliszczyńska Aleksandra IS 5. Typczyńska Karolina IIS | I miesjce | Mirosław Abraham Dariusz Gromulski | ||||
10. | Półfinał Wojewódzki w pływaniu drużynowym chłopców | 1. Zawadzki Piotr IS 10. Mejer Paweł IIIC | II miejsce | Mirosław Abraham Dariusz Gromulski | ||||
11. | Finał Wojewódzki w pływaniu drużynowym dziewcząt | 1. Smolis Wiktoria IS 3. Gliszczyńska Aleksandra IS 5. Typczyńska Karolina IIS | I I miesjce | Dziekanowski Jacek Ugodowski Adam Abraham Mirosław | ||||
12. | Finał Wojewódzki w pływaniu drużynowym chłopców | 1. Zawadzki Piotr IS 10. Mejer Paweł IIIC | III miejsce | Dziekanowski Jacek Ugodowski Adam Abraham Mirosław | ||||
13. | Mistrzostwa miasta Lęborka w piłce siatkowej chłopców | 1.Groth Jakub IID 2.Klimik Jakub IID 3.Kolasa Jakub IID 4.Czaja Konrad IID 5.Klasa Konrad IID 6.Adamiak Jan IIIS 7.Boniaszczuk Paweł IA 8.Romaniuk Łukasz IA 9.Romanowski Jakub IS 10.Klawikowski Maksymilian IID | I MIEJSCE | Mirosław Abraham | ||||
14. | Drużynowe Biegi Przełajowe-Finał Miejski | 1.Lewandowski Filip IA 2.Kabała Bartosz IA 3.Duliński Oktawian IIIS 4.Bladowski Mateusz IIS 5.Wrześniewski Oskar IIS 6.Wiśniewski Bartosz IS 7.Misnik Dominik IIS | I miejsce | Mirosław Abraham | ||||
15. | Finał Powiatu Lęborskiego w Piłce Siatkowej Chłopców | 1.Groth Jakub IID 2.Klimik Jakub IID 3.Kolasa Jakub IID 4.Czaja Konrad IID 5.Klasa Konrad IID 6.Adamiak Jan IIIS 7.Boniaszczuk Paweł IA 8.Romaniuk Łukasz IA 9.Romanowski Jakub IS 10.Klawikowski Maksymilian IID 11.Kosma Kowalski IID | I miejsce | Mirosław Abraham Jacek Dziekanowski | ||||
16. | Finał Powiatu lęborskigo w drużynowych biegach przełajowych | 1.Lewandowski Filip IA 2.Milanowski Maksymilian IIIC 3.Mejer Paweł IIIC 4.Wrześniewski Oskar IIS 5.Miśnik Dominik IIS 6.Duliński Oktawian IIIS 7.Wiśniewski Bartosz IS | I miejsce | Mirosław Abraham | ||||
17. | Półfinał Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Chłopców-Jastarnia | 1.Groth Jakub IID 2.Klimik Jakub IID 3.Kolasa Jakub IID 4.Czaja Konrad IID 5.Klasa Konrad IID 6.Adamiak Jan IIIS 7.Boniaszczuk Paweł IA 8.Romaniuk Łukasz IA 9.Romanowski Jakub IS 10.Kosma Kowalski IID | I miejsce | Mirosław Abraham Jacek Dziekanowski | ||||
18. | Finał Wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych-Człuchów | 1.Lewandowski Filip IA 2.Milanowski Maksymilian IIIC 3.Mejer Paweł IIIC 4.Wrześniewski Oskar IIS 5.Miśnik Dominik IIS 6.Duliński Oktawian IIIS 7.Wiśniewski Bartosz IS | XI miejsce | Mirosław Abraham | ||||
19. | Finał Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Chłopców-Malbork | 1.Groth Jakub IID 2.Klimik Jakub IID 3.Kolasa Jakub IID 4.Czaja Konrad IID 5.Klasa Konrad IID 6.Adamiak Jan IIIS 7.Boniaszczuk Paweł IA 8.Romaniuk Łukasz IA 9.Romanowski Jakub IS 10.Kosma Kowalski IID | II miejsce | Mirosław Abraham Jacek Dziekanowski | ||||
20. | Finał Miasta Lębork w Indywidualnej LA | 1. Groth Jakub IID 2.Kolasa Jkaub IID 3. Kowalski Kosma IID 4.Adamiak Jan IIIS Duliński Oktawian IIIS 5. Kabała Bartosz IA 6. Lewandowski Filip IA 7. Mejer Paweł IIIC 8. Milanowski Maksymilian IIIC 9. Szafałowicz Dawid IIS 10. Wiśniewski Bartosz IS 11. Wiśniewski Jakub IIID 12. Wrześniewski Oskar IIS | I miejsce drużynowo | Mirosław Abraham Jacek Dziekanowski Kazimierz Bielski Adam Ugodowski | ||||
21 | Mistrzostwa Powiatu XVII Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt | !. Śłiwińska Marta 2s 2. Stańczykowska Julia 2s 3. Wołdkowicz Paulina 2s 4. Skrzypczyńska Alicja 2s 5. Dzieciuch Anna 2s 6. Szałajdewicz Martyna 2s 7. Naczk Wiktoria 2a 8. Waloch Julita 1s 9. Trelińska Anna 1s 10. Jabłonowska Marta 2s
| I miejsce | Beata Ugodowska | ||||
22 | Półfinał Wojewódzki XVII Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt | 1.Julia Stańczykowska 2s 2. Paulina Wołodkowicz 2s 3. Marta Śliwińta ska 2s 4. Marta Jabłonowska 2s 5. Wiktoria Naczk 2s 6. Alicja Skrzypczyńska 2s 7. Anna Dzieciuch 2s 8. Anna Trelińska 1s 9. Julita Waloch 1s | III miejsce | Beata Ugodowska |
| |||
23 | Mistrzostwa Powiatu XVII Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt | 1.Anna Trelińska 1s 2. Marta ŚŁiwińska 2s 3. Karolina Typczyńska 2s 4. Alicja Skrzypczyńska 2s 5. Agnieszka Kurek 1s 6. Wiktoria Naczk 2a 7. Martyna Hallmann 1s | I miejsce | Beata Ugodowska | ||||
24 | Finał Wojewódzki XVII Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt | 1.Anna Trelińska 1s 2. Marta Śliwińska 2s 3. Karolina Typczyńska 2s 4. Alicja Skrzypczyńska 2s 5.Agnieszka Kurek 1s 6. Wiktoria Naczk 2a 7. Martyna Hallmann 1s
| IX miejsce | Beata Ugodowska | ||||
25 | Mistrzostwa Powiatu XVII Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Dziewcząt | 1. Aleksandra Gliszczyńska 100m 1s 2. Wiktoria Naczk 100m 2a 3. Nikola Sułkowska pchnięcie kulą 3s 4. Marta Śliwińska skok w dal 2s 5. Anna Trelińska 1000m 1s 6. Wiktoria Naczk 300m 2a 7. Agnieszka Kurek 600m 1s Sztafeta 4x100 m Gliszczyńska Aleksandra 1s Marta Śliwińska 2s Wiktoria Naczk 2a Aleksandra Becker 3b | I miejsce
III miejsce
I miejsce
III miejsce
I miejsce
I miejsce
IV miejsce
I miejsce | Beata Ugodowska | ||||
26 | Finał Wojewódzki XVII Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Dziewcząt | Sztafeta 4x100m Gliszczyńska Aleksandra 1s Śliwińska Marta 2s Naczk Wiktoria 2a Becker Aleksandra 3b | XII miejsce | Beata Ugodowska | ||||
27. | Finał Powiatu w LA chłopców | Szafałowicz Dawid IIS- 300m Lewandowski Filip IA-600m Mejer Paweł-600m
Milanowski Maksymilian IIIC-1000M
Wiśniewski Jakub IIID-pchnięcie kulą
Kowalski Kosma IID- Rzut oszczepem Skok wzwyż
Adamiak Jan IIIS- Rzut oszczepem
| III miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
II miejsce
I miejsce II miejsce
V miejsce | Mirosław Abraham Jacek Dziekanowski Kazimierz Bielski Adam Ugodowski | ||||
28. | Mistrzostwa Miasta XVII Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Dziewcząt | Wiktoria Naczk 2a –100m Ola Gliszczyńska 1s –100m Wiktoria Naczk 2a – 300m Karolina Typczyńska 2s- 300m Agnieszka Kurek 1s- 600m Kinga Piekarska 3d – 600m Anna Trelińska 1s – 1000m Alicja Skrzypczyńska 2s – 1000m Marta Śliwińska 2s – skok w dal Martyna Hallmann 1s – skok w dal Nikola Sułkowska 3s- pchnięcie kulą Paulina Wołodkowicz 2s - pchnięcie kulą Sztafeta 4x100m 1.Ola Gliszczyńska 1s 2. Marta Śliwińska 2s 3. Ola Becker 3b 4. Wiktoria Naczk 2a | I miejsce
II miejsce
I miejsce
IV miejsce
I miejsce
IV miejsce
I miejsce
III miejsce
I miejsce
IV miejsce
I miejsce
II miejsce
I miejsce | Beata Ugodowska | ||||
29. | Mistrzostwa Miasta XVII Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt | Sułkowska Nikola 3s Śliwińska Marta 2s Wołodkowicz Paulina 2s Naczk Wiktoria 2a Stańczykowska Julia 2s Jabłonowska Marta 2s Skrzypczyńska Alicja 2s Trelińska Anna 1s Waloch Juliata 1s Trybułowska Simona 1s Negrya Vladyslawa 1c | II miejsce | Beata Ugodowska | ||||
30 | Mistrzostwa Miasta XVII Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt | Martyna Szałajdewicz 2s Marta Jabłonowska 2s Marta Śliwińska 2s Julia Stańczykowska 2s Paulina Wołodkowicz 2s Alicja Skrzypczyńska 2s Anna Dzieciuch 2s Anna Trelińska 1s Julita Waloch 1s Naczk Wiktoria 2a | I miejsce | Beata Ugodowska | ||||
31 | Mistrzostwa Miasta XVII Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt | Trelińska Anna 1s Śliwińska Marta 2s Zuzanna Milewczyk 3c Katarzyna Czaplewska 2c Weronika Gołabowicz 2b Karolina Typczyńska 2s Alicja Skrzypczyńska 2s Wiktoria Naczk 2a Amelai Mielewczyk 1a Kinga Piekarska 3d Dominika Groth 3s | I miejsce | Beata Ugodowska | ||||
32 | Mistrzostwa Miasta XVII Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt | Marta Śliwińska 2s Agnieszka Kurek 1s Alicja Skrzypczyńska 2s Wiktoria Naczk 2a Anna Trelińska 1s Karolina Typczyńska 2s Martyna Hallmann 1s | I miejsce | Beata Ugodowska | ||||
33. | Finał Wojewódzki w indywidualnej LA | Lewandowski Filip IA
Kowalski Kosma IID | VI miejsce- bieg na 600m XI miejsce-rzut oszczepem | Mirek Abraham | ||||
34. | Finał Miasta Lęborka w Plażowej Piłce Siatkowej | Groth Jakub IID Czaja Konrad IID
Adamiak Jan Klimik Jakub | I miejsce
II miejsce | Mirek Abraham | ||||
35. | Finał Powiatu Lęborskiego w plażowej piłce siatkowej | Groth Jakub IID Czaja Konrad IID | I miejsce | Mirek Abraham | ||||
36. | Półfinał Wojewódzki w piłce plażowej chłopców | Groth Jakub IID Czaja Konrad IID Kowalski Kosma IID | I miejsce | Mirek Abraham |