31. Biegi Mikołajkowe

Utworzono: 07-12-2023

6 grudnia odbyły się 31. Biegi Mikołajkowe. Wystartowało w nich 13 szkół z powiatu lęborskiego. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się wyśmienicie. Chłopcy zajęli drugie miejsce a dziewczynki czwarte. Szkoły, które zajęły miejsca I - III otrzymały z rąk burmistrza Lęborka Witolda Namyślaka oraz sekretarza miasta Mariana Kurzydło nagrody finansowe na zakup sprzętu sportowego. Ponadto wszyscy uczestnicy biegu otrzymali upominki ufundowane przez Centrum Sportu i Rekreacji oraz Zakład Fotograficzny WIFOT w Lęborku.

Jedynka pobiegła w składzie : Pola Murawska 1b, Pola Ugodowska 2b, Maja Główczewska 3b, Lena Szkutnik 4c, Tola Sierant 5c, Hania Jurczyk 6a, Mikołaj Czaja-Stolc 1a, Marcel Pilarski 2b, Dominik Borkowski 3b, Leon Ugodowski 4a, Filip Kwidziński 4c, Denis Petrenko 6c.

Opiekunem była p. Beata Ugodowska

31. Biegi Mikołajkowe grafika