1211, 2015
Program dla nastolatki – „Od dziewczynki do kobiety"

W czwartek - 12 listopada br. - dziewczęta z klas drugich uczestniczyły w spotkaniu z panią Żanetą Szymańską - konsultantem programu edukacyjnego „Od dziewczynki do kobiety”.

1211, 2015
MIDO po raz trzeci

MIDO – Muzyczna Inicjatywa Dla Ojczyzny to projekt skupiający młodzież zaangażowaną patriotycznie w muzyce. Grupa działa przy Gimnazjum nr 1 w  Lęborku.

0911, 2015
Dwa dni w Trójmieście

Na zaproszenie Dyrekcji Gimnazjum nr 2 w Sopocie, p. dr Barbary Wolnik z Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego i rodziców uczniów klas II z tego gimnazjum, w dniach 6 i 7 listopada, 15 – osobowa grupa uczniów z klas IIc i IIIc wzięła udział w zajęciach z chemii, matematyki i astronomii.

Dbajmy o nasze zdrowie

W dniu 6 listopada br. grupa gimnazjalistów uczestniczyła w spotkaniu z panią Lilianną Hoppe – doktorem nauk medycznych. Dotyczyło ono tematyki  prewencji pierwotnej nowotworów złośliwych.

Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap szkolny

W piątek 6 listopada odbył się szkolny etap konkursu historycznego, który obejmuje cały materiał nauki w gimnazjum określony w podstawie programowej

0711, 2015
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego - konkurs historyczny – etap szkolny.

Tegoroczna edycja konkursu obejmuje lata 1531-1683 - od Obertyna do Wiednia

0711, 2015
Sukces naszego ucznia w konkursie języka kaszubskiego

W czwartek odbył się etap powiatowy konkursu języka kaszubskiego zorganizowany przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie.

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

W środę - 4 listopada - odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

0711, 2015
Dlaczego warto mieć pasję ?

Fryderyk Chopin – polski kompozytor, pianista, geniusz z Żelazowej  Woli, Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny… Kiedy słyszymy nazwisko naszego wybitnego rodaka z pewnością wielu z nas ma takie właśnie skojarzenia.

Kolejne akcje Samorządu Uczniowskiego

Zobaczcie, jakie akcje zaplanował dla Was Samorząd Uczniowski.

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

W ostatnim dniu października rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny zatytułowany: "Kaszubska urbanizacja" zorganizowany przez grupę projektową "Zwyczajni indywidualiści" oraz stowarzyszenie "Uwolnić wiedzę".

Mecz siatkarski w Ergo Arenie

We wtorek 3 listopada klasa II i III s uczestniczyły w wycieczce do Ergo Areny. Celem naszego wyjazdu był udział w meczu siatkarskim Trefla Gdańsk

0411, 2015
Drodzy Rodzice!

Przypomnienie!

0311, 2015
O skutkach złych decyzji

Na przełomie października i listopada uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych dotyczących odpowiedzialności karnej nieletnich.

3110, 2015
Jesienna wizyta w przedszkolu

W październiku w ramach projektu „PoczytajMy” odbyło się nasze kolejne spotkanie z przedszkolakami.

3010, 2015
Czujesz bluesa?

W miniony czwartek – 29 października  w lęborskiej Stacji Kultura odbył się koncert Leszka Cichońskiego -  jednego z najwybitniejszych i najbardziej znanych gitarzystów bluesowych w Polsce