Czas na pierwszy dzwonek!

Utworzono: 04-09-2018

3 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym apelu inaugurującym rok szkolny 2018/2019. O godzinie 9.00 na szkolnym boisku zebrali się uczniowie klas VIII  i III gimnazjum,, zaś o 10.00 uczniowie klas I, II i VII.

Dyrektor szkoły – pani Grażyna Ruszkowska – w swoim przemówieniu życzyła wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły wiele wytrwałości i  determinacji, aby wszyscy z pasją i zaangażowaniem podeszli do powierzonych im w nowym roku zadań.

Szczególnie serdecznie powitani zostali pierwszoklasiści, którzy nieco wystraszeni, po raz pierwszy znaleźli się w murach naszej szkoły oraz siódmoklasiści, którzy spędzą u nas najbliższe dwa lata. Będzie to również wyjątkowy rok, ponieważ w czerwcu 2019 roku mury naszej placówki opuści ostatni rocznik gimnazjalistów…

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów, optymizmu, realizacji swoich pasji i godnego reprezentowania naszej szkoły.

Czas na pierwszy dzwonek! grafika