Dyktando Mikołajkowe

Utworzono: 06-12-2023

Dzień dobry,

Zapraszamy Uczniów, Nauczycieli i Rodziców do udziału w Dyktandzie Mikołajkowym!

Mikołajki na Dyktanda.pl - dla małych i dużych miłośników poprawnej polszczyzny! Co zrobić, żeby prezent trafił do Ciebie? Wystarczy 6.12 o godzinie 19:00 rozwiązać świąteczne dyktando w aplikacji ZDAY. Mikołaj o wszystkich pamięta i zaprasza do zabawy zarówno Uczniów, jak i Nauczycieli oraz Rodziców! Podobno worek z prezentami zawiera książki z autografem i atrakcyjne gadżety!

Zapraszamy do zapisów na stronie: https://dyktanda.pl/dyktando-mikolajkowe-2023

Udział jest bezpłatny! Do wygrania m.in. najnowsza książka Ludwika Sobolewskiego, byłego prezesa Giełd Papierów Wartościowych w Warszawie i w Bukareszcie. “Po prostu to zrobić” to lektura, która zainteresuje każdego z domowników. Opowiada o życiu na kanwie podróży. Autor zabiera czytelników w tak skrajnie różne i ekscytujące miejsca jak wielka metropolia, pustynia czy las tropikalny. Książka Ludwika Sobolewskiego będzie świetnym towarzyszem długich, zimowych wieczorów.

Z poważaniem, Zespół Dyktanda.pl

Dyktando Mikołajkowe grafika