Utworzono: 15-12-2019

Wiele emocji dostarczył etap rejonowy znanego i popularnego wśród uczniów ogólnopolskiego konkursu historycznego. Tematyka tegorocznej edycji obejmuje okres niepodległości Polski. Uczniowie muszą wykazać się znajomością faktów historycznych, życiorysów postaci historycznych, znajomością broni, pieśni i barwy munduru wojskowego. Reprezentacja naszej szkoły świetnie zaprezentowała się w etapie rejonowym ,zdobywając cztery pierwsze miejsca, a tym samym rozwiązując test na poziomie 80%, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. W finale zaprezentują się:

1.Piotr Kąkol- VIIIb

2. Hubert Stencel-VIIIa

3. Patrycja Gwiazda- VIIIa

4.Rusin Damian-VIIIc.

Serdecznie gratulujemy! A finał już w marcu….trzymajcie kciuki!

Etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" grafika