Historia w finale wojewódzkim

Utworzono: 15-12-2017

Bardzo dobre wiadomości nadeszły do nas  z siedziby Wojewódzkiej Komisji Konkursu Historycznego w Gdańsku. Na podstawie wyników uzyskanych w etapie rejonowym trzech uczniów zakwalifikowano do etapu wojewódzkiego. Magdalena Nawrot (II A), Antoni Szykut (III D), Jakub Wesołowski (III B) popisali się swoją wiedzą, uzyskując wymaganą liczbę punktów do kolejnego etapu konkursu. W tych zmaganiach liczy się wiedza, która obejmuje materiał daleko wykraczający poza podstawę programową realizowaną z historii na zajęciach lekcyjnych. Sukces osiąga się wytrwałą  i często żmudną, wielogodzinną pracą. Tym bardziej gratulujemy naszym uczniom i ich opiekunom: p. Marzenie Kurzydło i Annie Zdończyk- Knura. Przed uczniami etap wojewódzki, który odbędzie się w lutym.

Liczymy, że dostarczycie nam wielu radości. Powodzenia.

Historia w finale wojewódzkim grafika