I półrocze już za nami ...

Utworzono: 07-02-2019

W minioną środę odbyły się w naszej szkole apele podsumowujące półroczne zmagania i osiągnięcia uczniów. Podczas apeli  uczniowie otrzymali dyplomy za najlepsze wyniki w nauce. Dostrzegliśmy także tych, którzy  zakwalifikowali się do ostatnich - wojewódzkich etapów konkursów przedmiotowych oraz tych którzy odnieśli sukcesy w konkursach artystycznych czy sportowych.

Szczególnie ucieszyli się uczniowie klas I. Oni po raz pierwszy odebrali swoje wyróżnienia, a wystąpienie na apelu szkolnym było dla nich nie lada przeżyciem. W klasach Ia, Ib i Ic wyróżnienie otrzymało łącznie 41 uczniów, zaś w klasie IIa i IIb – 19.

Na podstawie wyników zespołów klasowych obliczyliśmy, że średnia naszej szkoły za I półrocze wyniosła: 3,67. Na poziomie klas VII najwyższą średnią uzyskała klasa VIIc – 4,18. Na poziomie klas VIII najwyższą średnią uzyskała klasa VIIIe ze średnią 4,10 a w  klasach trzecich gimnazjum klasa IIIa ze średnią 4,58. W całej szkole 123 uczniów uzyskało średnią powyżej 4,75.

Podczas apelu swoje umiejętności wokalne zaprezentowali podopieczni p. Andrzeja Łakockiego.  Nie zabrakło również pokazu tanecznego w wykonaniu naszych uczennic.

Bardzo nas cieszą sukcesy naszych uczniów. Mamy nadzieję, że II półrocze będzie również obfitowało  w dalsze osiągnięcia w nauce oraz konkursach.

I półrocze już za nami  grafika