Informacja dla rodziców i uczniów

Utworzono: 07-04-2020

Szanowni Państwo!
Drodzy uczniowie!

Informujemy, że zgodnie z planem pracy szkoły, od 9 do 14 kwietnia 2020r. trwa przerwa świąteczna.

Od 15 kwietnia 2020r., w przypadku dalszego zawieszenia zajęć w szkołach, nauczyciele wybranych przedmiotów będą prowadzić konsultacje online poprzez aplikację Teams. Taka forma współpracy skierowana jest do uczniów klas trzecich, siódmych i ósmych.

W poprzednim tygodniu, każdy z Państwa przez dziennik otrzymał indywidualny login oraz hasło tymczasowe dla dziecka umożliwiające zalogowanie się na platformie.

W celu przystąpienia do konsultacji online należy zalogować się na Office 365 (poprzez stronę szkoły) i wybrać aplikację Teams, gdzie będzie istniała możliwość przyłączenia się do zajęć (łączyć można się z każdego urządzenia, tj. komputera, laptopa, tabletu, telefonu).

Zajęcia realizowane będą zgodnie z załączonym planem:

Plan konsultacji online:

Przypominamy, że tematy lekcji, prace domowe oraz materiał omawiany w czasie konsultacji online będzie nadal zamieszczany w dzienniku elektronicznym. Zachęcamy wszystkich uczniów do korzystania z zaproponowanej formy realizacji zajęć.

dyrekcja szkoły