Jestem uczniem pierwszej klasy!

Utworzono: 13-10-2018

Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym momentem w życiu każdego dziecka. Z niecierpliwością czeka ono na spotkanie ze szkołą, z nowymi kolegami i koleżankami, wiadomościami, przygodami. Dziecko czeka na dzień, w którym stanie się prawdziwym uczniem i poprzez pasowanie zostanie włączone do społeczności szkolnej. To ważne dla pierwszoklasistów wydarzenie odbyło się 12 października br. Pierwszaki miały okazję zaprezentowania wierszy oraz piosenek. Następnie dyrektor szkoły – pani Grażyna Ruszkowska dokonała aktu symbolicznego pasowania. Od tej chwili pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Lęborku.

Na zakończenie uczniowie klasy drugiej zaprezentowali młodszym kolegom i koleżankom kilka wierszy oraz wręczyli upominki. Pierwszoklasistom życzymy powodzenia w ich szkolnych zmaganiach. Mamy również nadzieję, że będą oni godnie reprezentować naszą szkołę.

Jestem uczniem pierwszej klasy! grafika