Kino w klasie IIIB

Utworzono: 08-03-2024

W minionym tygodniu uczniowie klasy III B uczestniczyli w szkolnym kinie. Każdy uczeń otrzymał tradycyjny bilet, który sprawdzała bileterka. Były krzesełka ustawione w rzędach, ponumerowane miejsca, tak jak w prawdziwym kinie. Ku radości dzieci był nawet uwielbiany popcorn. Uczniowie z zainteresowaniem oglądnęli bajkę o przygodach śmiesznego misia Paddingtona. Jak przystało na kulturalnych i prawdziwych entuzjastów kina, wszyscy uczestnicy bajkowego seansu zachowywali się zgodnie z kinowymi zasadami. Trzecioklasiści byli zachwyceni pomysłem stworzenia kina podczas zajęć z edukacji społecznej, na których omawiana była tematyka kina, filmu i savoir vivre. Ale najważniejszy i tak był mały śmieszny miś :)

Kino w klasie IIIB grafika