Klasa Ia kreatywnie i pożytecznie

Klasa Ia kreatywnie i pożytecznie

  Czas nauki zdalnej nie oznacza, że szkoła nie tętni życiem. Może fizycznie tego nie doświadczamy, ale szkolne życie biegnie nieco innym torem ,a nasi uczniowie i nauczyciele pracują z zapałem. Dzisiaj chcemy przedstawić działania naszych najmłodszych, uczniów klasy Ia , którzy pod kierunkiem swego wychowawcy stworzyli wiele ciekawych prac, jak również włączyli się w różne inicjatywy społeczne. Uczniowie uczcili obchodzony w marcu  Światowy Dzień Zespołu Downa oraz Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Chcąc pokazać, że pamiętają, ubrali kolorowe skarpetki oraz odbijali swoje dłonie na niebiesko na znak swojej świadomości autyzmu. 

To nie wszystko- pierwszaki wykonały także piękne budki lęgowe dla ptaków, co na pewno jest wspaniałym gestem i ukłonem w kierunku naszych skrzydlatych przyjaciół.

 Ponadto miały opisać swoje ulubione zwierzę, niekoniecznie takie, które można trzymać w domu... Dzieciaczki zaprezentowały także swoje pomysły na ekozabawkę- naprawdę się postarały! Natomiast w tygodniu poświęconym pszczołom stworzyły swoje pszczółki oraz wykonały projekty szkoły dla pszczół. 

Jak widać, mimo tego, że szkoły są zamknięte, to życie szkolne toczy się w domach , w sieci, a nasi uczniowie wykazują się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem.

Poniżej fotogaleria prezentująca prace uczniów klasy Ia.