„Kocham Polskę” – postać Mikołaja Kopernika

Utworzono: 13-11-2023

W ostatnich dniach października br. odbyło się posiedzenie Kapituły VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego: „KOCHAM POLSKĘ". Na konkurs wpłynęło 2959  prac plastycznych oraz 331 fotograficznych z 439 szkół z całej Polski. Tematem była postać Mikołaja Kopernika oraz jego dorobek naukowy. Kapituła konkursu przyznała nagrody i wyróżnienia. Wyłoniła również sto najlepszych prac, na które będzie można głosować za pośrednictwem Internetu. Znalazły się wśród nich prace naszych dwóch uczniów z klasy IIIc - Alicji Kaiser - numer 029 i Szymona Rakuckiego - numer 017.

Praca z największą liczbą głosów otrzyma nagrodę publiczności i dołączy do grona laureatów konkursu. Instrukcja głosowania znajduje się na stronie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 33 Katowice z dopiskiem konkurs plastyczny: „Kocham Polskę" . Zapraszamy do głosowania na prace naszych uczniów!

Szkołę reprezentowali uczniowie kola plastycznego:

Milena Roksch-Kwiatkowska z klasy VIb

Magdalena Trąbińska  z klasy VIb