Kolejne dobre wiadomości z etapów rejonowych konkursów...

Utworzono: 11-01-2018

Dnia 10 stycznia 2018 roku odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922”. Tematyka konkursu obejmuje w tym roku okres, który wpisuje się w okrągłą rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie muszą wykazać się znajomością faktografii, malarstwa uzbrojenia i formacji wojskowych. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów, którzy z powodzeniem przeszli etap szkolny i świetnie zaprezentowali się w rejonie. Aby uzyskać kwalifikacje do etapu wojewódzkiego uczestnicy musieli rozwiązać test na poziomie co najmniej 80%. Miło nam poinformować, że cała czwórka zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 5 kwietnia. Wśród naszych reprezentantów znaleźli się:

1.       Jakub Wesołowski- IIIB

2.       Magdalena Nawrot-II A

3.       Anna Zechlin- IIIB

4.       Łukasz Romaniuk-II A.

Trzymajmy kciuki za naszych pasjonatów historii.

Kolejne dobre wiadomości z etapów rejonowych konkursów grafika