Literka po literce...

Utworzono: 12-12-2017

Interesujący Powiatowy Konkurs: „Spelling Bee”  odbył się 8 grudnia w Społecznej Językowej Szkole Podstawowej LTO im. Krzysztofa Kolumba w Lęborku. Uczniowie współzawodniczyli w trudnej umiejętności poprawnego literowania słów w języku angielskim. Przygotowany zestaw składał się ze 100 trudnych pod względem ortograficznym wyrazów. Zasady konkursu były bezwzględne, jedna pomyłka podczas literowania wyrazu przed komisją i publicznością powodowała dyskwalifikację zawodnika.

Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział pięcioro śmiałków z klas VII. Uczennica klasy VIId – Zofia Woss zdobyła II miejsce. Gratulujemy naszej uczennicy oraz opiekunowi - p. B. Cieślak!

Literka po literce grafika