Mamy laureatkę w konkursie „Malowane poezją”

Utworzono: 21-05-2019

Cieszymy się ogromnie, bo mamy laureatkę w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  pn. „MALOWANE POEZJĄ” (organizatorzy: Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie, Gimnazjum im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Aleksandrowie i Urzędem Gminy Aleksandrów).

W  edycji wzięło udział wielu uczestników. Na konkurs wpłynęły z terenu całej Polski (szkół, bibliotek, świetlic, domów kultury, klubów), z 75 instytucji ogółem 834 prace w trzech kategoriach wiekowych.

Nagrodę – wyróżnienie w swojej kategorii zdobyła uczennica klasy Ib - Ewa Cieślikowska.

Serdecznie gratulujemy!

Praca została wykonana pod opieką wychowawcy Pani Ewy Robakiewicz - Pizon.

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Polska Izba Książki, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Wójt Gminy Aleksandrów, natomiast patronat medialny: „Poradnik Bibliotekarza, „Guliwer” i „Nowa Gazeta Biłgorajska”.

Mamy laureatkę w konkursie „Malowane poezją” grafika