Mikołajki!

Utworzono: 06-12-2023

Szósty grudnia to wyjątkowy dzień, na który czekają zwłaszcza dzieci, a przypadające w tym dniu mikołajki  już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń naszej szkoły. W tym roku również nie zabrakło radości i uśmiechów. Kolor czerwony zdecydowanie dominował tego dnia w szkole – zwłaszcza wśród uczniów klas I-III. Samorząd Uczniowski „zatrudnił” pełnoetatowego św. Mikołaja, który częstował uczniów cukierkami. W świetlicy szkolnej również można było poczuć mikołajkową atmosferę – nie zabrakło zabaw związanych z tym sympatycznym świętem. Na szkolnym korytarzu można podziwiać przepiękne prace plastyczne przedstawiające postać Mikołaja, przygotowane przez uczniów klas I-III. Magia świąt zawitała dziś w progi naszej szkoły i na pewno będzie nam towarzyszyć do świąt!

Mikołajki! grafika