Mikołajkowy Turniej w SP nr 7

Utworzono: 14-12-2023

Lęborskie Pierwszaki to Fajne Dzieciaki pod takim hasłem odbyła się kolejna edycja Mikołajkowego Turnieju w Szkole Podstawowej nr 7. W zawodach wzięli udział uczniowie i uczennice klas pierwszych ze wszystkich lęborskich szkół. Podczas wykonywania świątecznych zadań dzieci musiały wykazać się szybkością i sprytem. Nie zabrakło tańców przy muzyce i Świętego Mikołaja z cukierkami. Uczniowie naszej szkoły doskonale poradzili sobie we wszystkich konkurencjach. W tych zawodach nie było przegranych, wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk sekretarza miasta p. Mariana Kurzydło piękne medale, dyplomy oraz zdrowe upominki.

Jedynka wystąpiła w składzie: Marika Wszeborowska 1b, Pola Murawska 1b, Maja Kiełpińska 1a, Hania Szandrach 1a, Magda Kacprzak 1a, Martyna Wrona 1c, Michał Wołocznik 1b, Kuba Domaros 1c, Alan Lebioda 1c, Oliwier Kreft 1a, Mikołaj Czaja - Stolc 1a, Krystian Szyszka 1a. Opiekunem była p. Beata Ugodowska

Mikołajkowy Turniej w SP nr 7 grafika