Nagrody dla najlepszych

Utworzono: 15-10-2020

Tegoroczne święto społeczności szkolnych miało nieco odmienny charakter, bardziej kameralny niż w latach poprzednich.

W Urzędzie Miejskim  odbyło się spotkanie burmistrza miasta p. Witolda Namyślaka z uczniami, którzy w minionym roku szkolnym sięgnęli po najwyższe laury, osiągnęli najwyższe wyniki. Nagrodę główną w dziedzinie nauka otrzymał nasz absolwent - Piotr Kąkol, zaś nagrodę główną w dziedzinie sport wręczono naszej absolwentce – Weronice Klejna .

Podczas spotkania w naszej placówce wyróżnienia wręczone zostały przez sekretarza miasta p. Mariana Kurzydło pozostałym uczniom -  Hubertowi Stencel, Natalii Tracewicz, Maksymilianowi Młyńskiemu, Patrycji Gwiazda, Kacprowi Zajkowskiemu i Adriannie Stępniak.

To wielki dzień dla nagrodzonych, ich rodziców, ale i dla nas. Cieszymy się z ich sukcesów, gratulujemy!

Nagrody dla najlepszych grafika