Nasze przedstawicielki w V kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Lęborka

Utworzono: 11-12-2023

7 grudnia 2023 r. w Sali Rajców Urzędu Miejskiego odbyła się I Sesja V kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Lęborka. W sesji uczestniczyli: Teresa Osowska – Szara - Zastępca Burmistrza, Jarosław Litwin - Przewodniczący Rady Miejskiej, Zbigniew Cybula - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Tomasz Sopyłło - Radny Rady Miejskiej, Marian Kurzydło - Sekretarz Miasta, Jan Pasko-Porys - Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Lęborka IV kadencji. Sesja rozpoczęła się wręczeniem Aktów powołania na Radnych Młodzieżowej Rady Miasta Lęborka V kadencji na lata 2023-2025 sygnowanych przez Witolda Namyślaka – Burmistrza Miasta Lęborka. Po wyborze Komisji Skrutacyjnej przeprowadzono wybory na Przewodniczącego, którym został Patryk Erni uczeń Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych, Wiceprzewodniczącą wybrano Amelię Treder - uczennicę Zespołu Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu, zaś Sekretarzem  Julię Dampc - uczennicę I Liceum Ogólnokształcącego. Do V kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Lęborka powołano przedstawicieli uczniów z pozostałych lęborskich szkół. Szkołę Podstawową nr 1 reprezentują  nasze dwie uczennice. Są to Agata Kurzydło z klasy VIIa oraz Hanna Jurczyk z klasy VIa.

Nasze przedstawicielki w V kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Lęborka grafika