Nowy rok szkolny czas zacząć!

Po pięciomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią covid-19 w naszej szkole znów zabrzmiał oczekiwany, pierwszy dzwonek.

Uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego miała dość nietypowy przebieg. Uczniowie wszystkich klas, zachowując społeczny dystans, wraz ze swoimi wychowawcami spotkali się w poszczególnych gabinetach. Na początku, ze szkolnego radiowęzła rozległy się dźwięki ,,Mazurka Dąbrowskiego”, następnie  głos zabrała dyrektor szkoły, p. Grażyna Ruszkowska. W swoim przemówieniu powitała wszystkich bardzo serdecznie, życząc wytrwałości oraz samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym zarówno uczniom, jak  i nauczycielom.
      Podczas uroczystości nie zabrakło również akcentu historycznego, którym było przypomnienie wydarzeń z 1 września 1939, a tym samym upamiętnienie 81.rocznicy wybuchu II wojny światowej. Na koniec części oficjalnej wszyscy uczniowie mogli wysłuchać i wspólnie odśpiewać hymn szkoły.
    Po uroczystości wychowawcy klas przedstawili swoim podopiecznym najważniejsze procedury związane z  bezpieczeństwem na terenie szkoły oraz z organizacją roku szkolnego.
    Mamy nadzieję, że ten rok szkolny przyniesie satysfakcję całej społeczności szkolnej, a przede wszystkim będzie bezpieczny. Wszystkim życzymy powodzenia!