Pierwsi laureaci i finaliści!

Utworzono: 25-01-2019

W miniony piątek odbył się w Gdańsku etap wojewódzki Konkursu Historycznego. Dla klas gimnazjalnych jest on organizowany po raz ostatni. Miło nam poinformować brać szkolną, że w konkursie pięknie zaprezentowali się nasi uczniowie. Rozwiązali test uwzględniający cały materiał z gimnazjum oraz musieli wykazać się wiedzą wykraczającą poza podstawę programową z historii. Magdalena Nawrot (III a) zdobyła tytuł Laureata , a Filip Lewandowski (III A) tytuł Finalisty. Magda jest dwukrotnym Laureatem konkursu i w ten sposób zapewniła sobie zwolnienie z części egzaminu gimnazjalnego.

Praca z tymi uczniami to wielka przyjemność, dostarczająca wiele satysfakcji i zadowolenia. Nie brakuje im pilności, zacięcia w dążeniu do celu. Wiedza, którą zdobyli, na pewno będzie wykorzystana na kolejnych etapach nauki. Serdecznie gratulujemy opiekunowi p. Marzenie Kurzydło.

Pierwsi laureaci i finaliści! grafika