Utworzono: 02-03-2024

”Nic dwa razy się nie zdarza” – pod takim hasłem odbył się konkurs fotograficzny inspirowany twórczością polskiej noblistki. Zadaniem konkursowym było wykonanie fotografii jesiennego krajobrazu inspirowanego literaturą Wisławy Szymborskiej – w tym przypadku był to wiersz zatytułowany „Chmury”. W kategorii klas VII-VIII pierwszym miejscem ex aequo nagrodzono zdjęcie naszej uczennicy Mai Tutakowskiej z klasy 7a. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 277, im. Elizy Orzeszkowej w Warszawie.

Rozstrzygniecie IX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego inspirowanego twórczością Wisławy Szymborskiej grafika