Wiosenna zakładka do książki

Utworzono: 07-06-2020

Rozstrzygnięty został zdalny konkurs plastyczno czytelniczy, którego tematem przewodnim była wiosna i wszystko, co się z nią kojarzy. Niestety w tym roku z powodu pandemii nie mogliśmy w pełni cieszyć się tą piękną porą roku. Nie przeszkodziło to jednak w wykonaniu przez naszych uczniów przepięknych zakładek do książek zainspirowanych wierszami polskich poetów.

Nagrodzonych zostało dwunastu uczestników konkursu. Są to:

Hanna Przygocka – Ia

Tymoteusz Kałużny – Ib

Victoria Wikariusz - Ib

Adrianna Stępniak – Ib

Agnieszka Kaczyńska - Ic

Nadia Żalikowska – IIa

Hanna Drywa - IIb

Marcelina Szuster – IIb

Magdalena Trąbińska – IIb

Lena Brękiewicz – IIc

Agata Kurzydło – IIIa

Maja Tutakowska – IIIa

Serdecznie gratulujemy! Dyplomy oraz upominki zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.

Dorota Przychoda-Bonemberg

Izabela Tutakowska

Wiosenna zakładka do książki grafika