Utworzono: 08-04-2024

Uczeń klasy VIIa - Aleksander Szewczyk - został jednym z 6 laureatów I etapu konkursu i przeszedł do II etapu - półfinału  XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Na krańcach Ziemi”. Etap II - półfinał odbędzie się pod koniec kwietnia w Gdańsku.

Konkurs organizowany jest na obszarze całej Polski, w podziale na siedem regionów. Składa się z części plastycznej (dla uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych) i testu o wiedzy geologicznej (dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz dla uczniów szkół ponadpodstawowych).

XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Na krańcach Ziemi” grafika