XXV Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej Chłopców

Utworzono: 13-05-2023

Kolejny doskonały występ naszych młodych siatkarzy. W kolejnej dużej ogólnopolskiej imprezie- XXV Ogólnopolskim Turnieju Minipilki Siatkowej Chłopców o Puchar Małgorzaty Glinki w Miliczu  w kategorii "trójek" chłopcy wywalczyli złote medale  . Zespół GA SPS Lębork 1 ( Dawid Burghardt , Maciej Winiarski , Michał Dawidowski , Oskar Jankowski ) wygrali w Miliczu wszystkie swoje spotkania w rozgrywkach grupowych , a w meczu finałowym z Zenitem Wrocław wygrali 2:0 . Pozostałe zespoły uplasowały się w środku stawki  GA SPS Lębork 2 ( Jakub Lisakowski, Jan Fiedoruk, Maksymilian Kozłowski , Aleksander Mielewczyk zostali sklasyfikowani na 10 miejscu , a GA SPS Lębork 3 ( Adam Kwaśniak , Michał Muśkiewicz, Hubert Mydlach , Bartosz Kramer) na 14 miejscu. Warto nadmienić ,że złoty medal w starszej kategorii zdobył Aleksander Kowalski z klasy 6a,   grając z kolegami w turnieju "czwórek".