”Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta” – rozstrzygnięcie konkursu

Utworzono: 15-05-2019

Dotarły do nas wyniki XIX Pomorskiego Konkursu Plastycznego, którego organizatorem jest Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach.

Na konkurs plastyczny napłynęły 392 prace z 39 placówek szkolnych i pozaszkolnych z całego województwa pomorskiego. Komisja dokonała oceny prac w dwóch kategoriach wykonawczych: rysunek i malarstwo oraz w pięciu kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 oraz 16-20 lat. Przyznano 11 nagród pierwszych, 11 drugich, 9 nagród trzecich oraz 17 wyróżnień. Łącznie nagrodzono 48 prac plastycznych.

Miło nam poinformować, że laureatką konkursu, a tym samym zdobywczynią III miejsca została:

Magdalena Trąbińska z kl. IB

W dniu 23 maja 2019r. W Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach odbędzie się wernisaż, podczas którego wręczone zostaną nagrody.

Gratulujemy!!!

Koordynator Konkursów Artystycznych