Zwycięstwo UKS Jedynka Lębork w Jesiennym Turnieju Koszykówki Chłopców

Utworzono: 24-09-2023

W minioną sobotę, 23 września 2023r. , w Lęborku odbył się towarzyski turniej koszykówki chłopców zorganizowany przez UKS Jedynka Lębork. W zawodach, oprócz zespołu gospodarzy, wystartowały drużyny: Maximus Gdynia oraz Remus Kościerzyna.

Zespół lęborskiej Jedynki, składający się w większości z uczniów naszej szkoły, okazał się bezkonkurencyjny, wygrywając oba turniejowe mecze. W pierwszym pokonał Maximusa Gdynia 59:44, a w kolejnym Remusa Kościerzyna 60:37. W meczu decydującym o zajęciu trzeciego miejsca, Maximus Gdynia pokonał Remusa Kościerzynę 67:33.

UKS Jedynka Lębork wystąpił w składzie: Bartłomiej Kozłowski SP1 (VIa), Dorian Neubauer SP1 (VIa), Dymitr Lebioda SP1 (Vc), Gabriel Michalak SP1 (Vc), Franciszek Białk SP1 (Va), Jan Wieleba SP1 (Vb), Leon Ugodowski SP1 (IVa), Dominik Ladach (SP Redkowice), Filip Zaborowski (SP Redkowice), Antek Babul (SP8), Wincent Mazurkiewicz (SJSP Lębork), Borys Sobieraj ( SJSP Lębork)

Trener: Adam Ugodowski

Zwycięstwo UKS Jedynka Lębork w Jesiennym Turnieju Koszykówki Chłopców grafika