1012, 2023
Ozdabianie pierników

W ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia klasa 3 C...

0812, 2023
Ważna lekcjo o tolerancji

Uczniowie klasy 5a uczestniczyli w lekcji dotyczącej tolerancji zatytułowanej : "Poszanowanie odmienności – jak rozumiem pojęcie tolerancji”

0712, 2023
31. Biegi Mikołajkowe

6 grudnia odbyły się 31. Biegi Mikołajkowe. Wystartowało w nich 13 szkół z powiatu lęborskiego.

Mikołajki!

Szósty grudnia to wyjątkowy dzień, na który czekają zwłaszcza dzieci, a przypadające w tym dniu mikołajki  już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń naszej szkoły.

0612, 2023
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie pal przy mnie, proszę” rozstrzygnięty!

W miniony wtorek - 5 grudnia br. - w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny

Dyktando Mikołajkowe

Zapraszamy Uczniów, Nauczycieli i Rodziców do udziału w Dyktandzie Mikołajkowym!

0512, 2023
Wizyta w Teatrze Nowym im. Witkacego w Słupsku

W wigilię mikołajek (5 grudnia), trzy nasze klasy (4b, 5a, 7a) wybrały się na spektakl "Opowieść wigilijna".

0512, 2023
Niespodzianka dla grupy Misiaków z Przedszkola nr 1 w Lęborku

W przededniu mikołajek uczniowie z klasy piątej i szóstej postanowili zrobić niespodziankę przedszkolakom i do szkolnego Laboratorium Przyszłości zaprosili grupę Misiaków z Przedszkola nr 1 w Lęborku.

0412, 2023
Zdrowy styl życia – „Stop uzależnieniom” -  rozstrzygnięty konkurs plastyczny
Zdrowy styl życia – „Stop uzależnieniom” - rozstrzygnięty konkurs plastyczny

Dnia 4 grudnia dotarły do nas wyniki powiatowego konkursu plastycznego z zakresu profilaktyki uzależnień.

0412, 2023
Dokarmiamy ptaki

W tym roku szybko przyszła do nas zima.

Kolejna edycja Nerd Night już za nami

Po raz ósmy spotkaliśmy się w gmachu I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Lęborku. Tym razem organizatorzy przenieśli nas do wielkiego, filmowego świata Hollywood.

0312, 2023
„Ja i moje ukochane zwierzątko” – rozstrzygnięcie konkursu

W piątek - 1 grudnia br. -  w Szkole Podstawowej w Redkowicach rozstrzygnięty został I Powiatowy Konkurs Fotograficzno-Literacki

„Opowieść wigilijna” w  Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku

Klasa IVa udała się na spektakl teatralny związany ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Kangur 2024

Drodzy Uczniowie, 21 marca 2024 roku odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR. Zapraszamy i zachęcamy Was do udziału w nim.

0112, 2023
Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze!

Dla wielu osób pierwszym skojarzeniem z andrzejkami są wróżby i słusznie, ponieważ z 29 na 30 listopada tradycyjnie odbywają się zabawy połączone z wróżeniem.